Ücretsiz Müzik Çalar Apk, Ücretsiz Müzik Çalar Apk İndir, YENİ 2021 - APK İndirelim
music

Ücretsiz Müzik Çalar Apk, Ücretsiz Müzik Çalar Apk İndir, YENİ 2021

Ücretsiz Müzik Çalar Apk Müzik katılımcısı uygulaması, tüm parça biçimlerine konsantre olmanızı kolaylaştıran ve şarkı verilerini düzenlemenize ve bunları indirgeme cihazı aracılığıyla optimize etmenize yardımcı olan etkili bir oynatıcıdır. Müzik katılımcısı uygulaması, ses belgelerinin neredeyse kodeklerini destekler. Aşağıdaki müzik kodekleri iyi bir şekilde çalınabilir: MP3, AAC, MP4, WAV, M4A, FLAC, 3GP, OGG, vb. Bu şarkı katılımcısı, farklı çağrı ile anılır: mp3 katılımcısı. Çünkü mp3 düzeni android’de maksimum ünlü parça düzenidir.
Müzik çalar, melodiyi dinledikten sonra kullanıcıya daha iyi zevk vermek için tasarlandı. Müzik çalar, tüm melodileri rutin olarak tarar ve bunları başlığa, sanatçıya, albüme göre düzenler. İhtiyacınız olan şarkıyı bulmak kolay. Şarkı sesini iyileştirmek için ses ekolayzırını destekler, kendi modanızla özelleştirebilirsiniz. Lütfen şarkıları “Music player” üzerinden dinleyin; sıradan ve hayatta cümbüş. Tamamen serbesttir.

music

Ücretsiz Müzik Çalar Apk

Gevşek şarkı çaların ana işlevleri – mp3 çalar:* Tüm ses dosyalarını robotik olarak tarayın. Neredeyse codec bileşenlerini destekleyin: mp3, m4a, wav, flac, ogg, aac
* Yararlı etiketli hızlı gezgin: albüm, sanatçı, stil, müzik, çalma listesi.
* Bildirim çubuğu ve mini ayar katılımcısı. Albüm resimleri, başlıklar ve sanatçılar dahil olmak üzere yeterli kaydı gösterin. Temel düğmeleri dahil edin: oynat, duraklat, atla ve önle.
* Sonraki, Önceki, Geri Sar, Duraklat, Hızlı ileri sar. Şarkı kuyruğu desteklenir. Hazır listeye çok sorunsuz müzik ekleyin.
* Favori şarkılarınızı bir kişiyle paylaşın
* Ekolayzır. Bu MP3 katılımcısı, mükemmel parça dinleme keyfi getiren yerleşik ekolayzır içerir.
* Arka plan ve duvar kağıdı. Mp3 tune katılımcısını daha güzel hale getirin, seçilecek çok seçenek var.
* Kesme editörü. Şarkıyı kırpın veya kırpın, sesi azaltın. Müziğin boyutunu optimize edin, istenmeyen öğeleri kaldırın. Şarkıyı zil sesi olarak ayarlamak için daha küçük ses yapın.
* Etiketi düzenle. Dahil et: melodi adı, albüm adı, sanatçı çağrısı.
* Kulaklık veya kulaklık. Kulaklıkta bulunan acil durum butonları yardımıyla oynatabilir, duraklatabilir, devam edebilirsiniz. Bluetooth kulaklık da desteklenmektedir.
* Müzik kütüphanesi ve tüm gizli konumlar. Tüm ses ayarı, şarkılar test edilebilir.
* Arama. Hızlı ve kullanışlı. Tanıma (aramayı ayarla), albüme, sanatçıya, çalma listesine göre arama yapın.
* Oynatma listesi. Yeni çalma listesi oluşturun, eski bir çalma listesini düzenleyin veya silin. Çalma listesine albüm, sanatçı, müzik, stil dizini ekleyin. Son oynatma listeleri var.
* Müzik çalar widget’ı.
* Mp3 kaydı. Mp3, maksimum ünlü müzik düzenidir. Mp3 çalar veya ses katılımcısı da bu uygulamanın çağrısıdır
* Müziğin, sanatçının ve albüm kapağının fotoğrafı.Ücretsiz Müzik Çalar Apk

Açılmamış müzik çaların keyfini çıkarın – en sevdiğiniz şarkılara dikkat edin. Track player uygulamasını kullanırken birkaç yeni fonksiyona ihtiyaç duymanız durumunda lütfen benimle iletişime geçin. Parça katılımcısını daha iyi hale getirmeye çalışacağım.

 

APK İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir