Football Manager 2022: Çıkış Tarihi, Yeni Özellikler, Fiyat, ve APK Dosyası Hakkında - APK İndirelim
FM22

Football Manager 2022: Çıkış Tarihi, Yeni Özellikler, Fiyat, ve APK Dosyası Hakkında

Bu yılki yenilikler de dahil olmak üzere rakipsiz yönetim simülasyon oyunu hakkında bilmeniz gereken her şey

Football Manager 2022, en son sürüm lansmana hazırlanırken bu Kasım ayında dünya genelinde ekranlara gelecek.

Geçen yılın oyunu – Football Manager 2021 – tipik olarak popüler olduğunu kanıtladı (lansmanından bu yana oynanan 446 milyondan fazla maçla) ve yeni oyunun piyasaya sürülmesinden önce heyecan artıyor.

 

Football Manager 2022 çıkış tarihi nedir?

9 Kasım 2021, Football Manager 2022’nin çıkış tarihidir. Tarih 9 Eylül’de onaylandı.

Bu, yoğun tatil ve Noel dönemi için zamanında satın alınabileceği ve oynanabileceği anlamına geliyor, böylece oyunu isteyenler listelerine dahil edebilir.

Erken Erişim, oyunu önceden satın alanlar için mevcuttur ve bu, oyunun resmi lansman tarihinden yaklaşık iki hafta önce, yani 26 Ekim civarında oynanabileceği anlamına gelir.

Lansman tarihi, geleneksel Kasım ayı başına geri döndü. Geçen yıl Football Manager 2021’in lansmanı Kasım ayının sonuna kadar ertelenmişti.

Football Manager 2022 hangi cihazlarda olacak?

Football Manager 2022 PC, Mac, Xbox Series X/S, Xbox One ve mobil cihazlarda oynanabilecek.

Football Manager 2022’nin Xbox sürümü, FM22 Mobile ile PC/Mac sürümüyle aynı tarihte piyasaya sürülecek.

Football Manager 2022 Touch, Nintendo Switch’te de oynanabilecek.

 

 

Football Manager 2022 hangi yeni özelliklere sahip olacak?

Football Manager 2022’deki yeni özellikler, resmi web sitesine göre “Eylül sonunda” açıklanacak.

Geçen yıl Football Manager 2021, xG verileri ve maç analizleri de dahil olmak üzere bir dizi yeni ekleme gördü ve Football Manager 2022, şüphesiz bazı istekleri karşılamayı hedefleyecek.

Transfer sistemi değişiklikleri

Football Manager Studio Direktörü Miles Jacobson, küresel Covid-19 pandemisinden kaynaklanan finansal gerçekleri yansıtmak için oyunun transfer sisteminde daha fazla değişiklik olacağını belirtti.

Jacobson, Eylül ayındaki bir blog yazısında, “Normalden çok daha fazla kulüp, oyuna çok daha küçük bütçelerle başlayacak veya hala oyuncu satmaya çalışmak zorunda kalacak (kendilerini gerçek hayatta buldukları gibi),” dedi. “Diğerleri kadro boyutlarını ve ücret faturalarını azaltmak için mücadele edecek.”

Grafikler

Football Manager’ın her yinelemesinde oyun grafiklerini iyileştirmek için çaba sarf edildi ve bu, Football Manager 2022 için de farklı olmayacak.

Geçen yıl, maç arayüzü (Kullanıcı Arayüzü), maç ekranının aydınlatmasını ve eylemlerini iyileştirmek için yeniden tasarlandı. FM22’deki simülasyonda daha fazla yükseltme bekleyebiliriz.

Ligler ve lisanslama

Football Manager 2022’de lisanslamada bir güncelleme yapılacak ve tüm ayrıntılar Eylül ayı sonunda onaylanacak.

Dikkate değer bir değişiklik, Premier League kulübü ile Sega arasındaki ticari marka anlaşmazlığının ardından ‘Manchester United’ın oyundan çıkmaması.

Oyun tarihinde ilk kez Old Trafford takımı resmi adı yerine ‘Manchester UFC’ veya ‘Man UFC’ olarak anılacak.

Resmi Football Manager hesabından Ağustos 2021’de atılan bir tweet şöyleydi: “FM22’den itibaren Manchester United futbol kulübünün adı ‘Manchester UFC’ veya ‘Man UFC’ olacak.

“Bu isim değişiklikleri, tamamen kabul edilmeme konusundaki anlaşmazlığı çözmek için yapıldı.

Football Manager tarihinde, lisans nedeniyle oynanamayan bir dizi takım ve ligle uzun süredir eksiklikler var.

Football Manager 2021, beş kıtaya yayılmış 52 farklı ülkeden 100’den fazla lig içeriyor ve Football Manager 2022 benzer şekilde seçeneklerle dolu olacak.

Oyunun geliştiricileri her zaman yeni önerilere açıktır ve Sports Interactive Community forumlarında ortak bir istek, Japon futbol piramidinin dahil edilmesidir.

kadın futbolu

2021’de Football Manager’ın arkasındaki beyinler, kadın futbolunun yakında oyuna dahil edileceğini duyurdu ancak Football Manager 2022 çok erken geldi.

“Bunu bir yıldan fazla bir süredir perde arkasında yapıyoruz. İnsanlara sosyal medyadan bana bunu sorduklarında ‘bunu yaptığımızda düzgün yapacağız’ demek zorunda kalmaktan bıktım. Football Manager stüdyo direktörü Miles Jacobson, Temmuz ayında yaptığı açıklamada, artık bunun hakkında daha fazla konuşabiliriz” dedi.

Tina Keech, oyunun kadın futbolu araştırması başkanı olarak atandı ve beklenti, gerekli veritabanının oluşturulmasının birkaç yıl alacağı, bu nedenle kadın oyununun FM 22’de bir özellik olmayacağı yönünde.

Ancak kadın koçlar, Football Manager’ın bir dizi sürümünde yer alacak ve bunu yaptı.

Covid-19 etken olacak mı?

Covid-19, Football Manager 2022’de bir özellik olmayacak, oyunun geliştiricileri oyunun gerçeklikten bir kaçış olmasını sağlamaya hevesli.

Jacobson, Eylül güncellemesinde şunları yazdı: “Oyuncular Covid nedeniyle maçları kaçırmayacak, oyuncuların tatilden dönerken tecrit etmelerine gerek kalmayacak ve hayır, bazı oyuncular olmadığı için hazırlıkları iptal etmek için sahaya sağlık görevlilerinin gelmesine izin vermeyeceğiz” t yerel izolasyon kurallarına uyuldu.

“Kalabalıklar stadyumları pandemi öncesi seviyelere kadar dolduracak ve kulüp finansmanı zamanla normale dönecek – ve geçen yıl oy verdiğiniz gibi el sıkışmalar hala orada.”

 

Football Manager 2022 için bir teaser fragmanı, lansman tarihi duyurusu ile birlikte 9 Eylül’de yayınlandı.

Fragmanda çok az şey veriliyor, çoğunlukla daha önce olanları yansıtmaya odaklanılıyor, büyük hayaller kurmak ve hayranlar için başarı kazanmakla ilgili satırlar göze çarpıyor.

Fragmanı yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir