COD Mobile: Epik Type-25 Moonlight Rime Planını Ücretsiz Olarak Nasıl Açarım? - APK İndirelim

COD Mobile: Epik Type-25 Moonlight Rime Planını Ücretsiz Olarak Nasıl Açarım?

Epik Type-25 Moonlight Rime Planı

COD Mobile: Epik Type-25 Moonlight Rime Planını Ücretsiz Olarak Nasıl Açarım?

COD Mobile Sezon 7 yayında ve oyuncuların yeni sezonu esneterek deneyimleyebilecekleri birçok yeni içerik oyuna eklendi.

Yeni operatörler, yeni silahlar ve öğütülecek yepyeni bir Savaş Bileti var. Yeni skor serisi Kinetic Armor da çıktı ve oyuncular ücretsiz Battle Pass’ı 14. seviyeye taşıyarak kilidi açabilirler.

Ayrıca COD Mobile, Sezonluk Etkinlikler bölümüne yeni görevler ekledi. Yeni sezonun ilk haftasında COD Mobile oyuncuları, Moonlight Rime adlı Type-25 saldırı tüfeğinin özel ücretsiz destansı planının kilidini açabilir.

Type-25 saldırı tüfeği bu sezon güçlü bir güçlendirme aldı. COD Mobile oyuncularının birkaç aydır keyif aldığı son derece dengeli bir metanın varlığı nedeniyle COD Mobile Season 7’de oldukça uygun bir silahtır.Bununla birlikte, Type-25, QQ9 ve MX9 gibi hızlı hareket eden ve öldüren SMG’lerin hala bu yüksek seviyelere hükmettiği için ilk beş listesine giremeyebilir.

COD Mobile’da Ücretsiz Olarak Epik Type-25 Planı Nasıl Açılır?

 Epik Type-25 Planı

COD Mobile’daki ‘Royale Specialist’ Sezonluk Etkinlikte oyuncuların her görevi yerine getirmeleri gerekiyor. Bu etkinlik Battle Royale moduna özeldir ve oyuncuların etkinliği tamamlayabilmeleri ve Type-25 planının kilidini açabilmeleri için İzole haritasına girmeleri gerekecektir.

COD Mobile oyuncularının tamamlaması gereken tüm görevler aşağıdadır.

  • 3 Battle Royale maçı oyna
  • Battle Royale maçlarında 200 metre süzül
  • Battle Royale maçlarında helikopterle 1000 metre seyahat et
  • Palyaço Sınıfını Battle Royale maçlarında 10 kez kullan
  • Battle Royale’de 3 kez özelleştirilmiş bir silah al
  • Yükünüzden özelleştirilmiş bir silahla 8 düşman öldür
  • Battle Royale’de ilk 10’a 3 kez gir

Bu etkinlik sezonun sonuna kadar mevcut ve bu nedenle oyuncuların COD Mobile’ın terli Battle Royale lobilerinde görevleri yerine getirmek için bolca zamanı olacak.