COD Mobile: Blackout Haritasında Scylla ve Merc 5 Nerede Bulunur? - APK İndirelim

COD Mobile: Blackout Haritasında Scylla ve Merc 5 Nerede Bulunur?

COD Mobile: Blackout Haritasında Scylla ve Merc 5 Nerede Bulunur?

COD Mobile Sezon 8 çıktı ve keşfedilecek bir sürü yeni şey var. Özel 50 katman kozmetik içeriğiyle yepyeni bir Savaş Bileti piyasaya sürüldü. Ayrıca ‘Karşı Saldırı’ adlı yeni bir temalı etkinlik de oyuncularla buluştu. Bu etkinlik yalnızca yeni Blackout haritasında Battle Royalemodunda oynanabilir. Blackout, Call of Duty serisinin ilk BR haritasıdır ve ilk olarak 2018’de Black Ops 4 ile piyasaya sürülmüştür.

Karşı saldırı, oyuncuların birden fazla NPC ile etkileşime girmesini gerektiriyor ve oyuncular Scylla ve Merc 5 gibi bazı karakterleri bulmakta zorlanıyorlar. Bu makale, COD Mobil NPC’lerin konumunu ayrıntılı olarak sunacak, böylece oyuncular doğrudan girip tüm görevleri tamamlayabilecekler!

merc5cod

COD Mobile NPC Operatörleri Scylla ve Merc 5’in Blackout’taki Yerleri

 

Karşı Saldırı etkinliği, oyuncuların Blackout BR haritasını oynamasını ve maçlar sırasında ondan birden fazla farklı NPC’yi toplamasını gerektirir. Oyuncular, maçlar oynayarak bu etkinlikteki görevleri tamamlamak için gerekli olan malzemeleri de toplar.

Haritada toplam 16 NPC var ve her birinin oyuncuların tamamlaması için birden fazla görevi var. Oyuncular, onlarla etkileşime geçmek ve görevleri elde etmek için onları tam konumlarına yerleştirmek zorunda kalacaklar. Bu görevleri tamamlamak, COD Mobile’daki Karşı Saldırı etkinliği için operatörleri işe almalarını sağlayacaktır.

 

Scylla: Rivertown’daki benzin istasyonunda yer almaktadır. Oyuncular onu benzin istasyonunun yanındaki şarküteri dışında bulacaklar. Oyuncular ona yaklaşabilir ve zırh plakaları, hafif cephane ve ağır cephane gibi birkaç malzemeyi düşürmelerini gerektiren göreve başlayabilir. Scylla, karşılığında oyunculara KineticArmor gibi bir miktar ganimet ve daha fazla cephane verecek.

 

Merc 5: Ghost kasabasında yer almaktadır. Onu kulübenin dışında bulmak için mini haritadaki NPC işaretçisini takip edin. Oyuncular, Karşı Saldırı etkinliği için operatörü işe almak için ona bir av tüfeği ve keskin nişancı cephanesi ile bir miktar zırh bırakmak zorunda kalacaklar.

Diğer haberlere ve taktiklere göz atmak için tıklayın 🙂